| | | |
Současné projekty
Realizované projekty | | | |
pozadi
GTC Scorpio Alliance
 
Prague Marine Office Center
PM Office Center One je díky své poloze ideálním místem pro téměř jakoukoli kancelář nebo prodejnu. Půdorys budov je variabilní a umožňuje vysokou flexibilitu dělení pater a propojování objektů k dosažení velkoplošných kanceláří. Výstavba objektu byla dokončena v roce 2010.

Komplex moderních administrativních budov je velmi dobře dopravně dostupný autem i MHD ve směru do nedalekého centra města i ve směru opačném. Projekt celkem nabízí téměř 13.600 m² kancelářských a obchodních prostor ve dvou propojených budovách. Projekt je situován v jedinečném místě na levém břehu řeky Vltavy v Praze 7 – Holešovicích, do dynamicky se rozvíjejícího sousedství smíšené administrativní a rezidenční zástavby. Holešovice tímto představují novou éru znovuobjevených pražských čtvrtí nacházejících se v těsném sousedství centra. Vstup do objektu a garáží je umožněn non stop, včetně dnů pracovního volna.

Vedení společnosti včetně vlastní správy budovy má sídlo přímo v budově, což umožňuje velmi dobré a osobní řešení veškerých požadavků a přání nájemníku. Platí zde doslova heslo Náš zákazník náš pán a od tohoto se odvíjí ostatní činnosti vedoucí k vytváření pohody a spokojenosti nájemníků. Dalším odvětvím, na které je kladen důraz, je třídění veškerých odpadů a jeho předávání k dalšímu zpracování, což vede úsporám, které mohou být použity na další rozvoj zeleně v okolí budovy. V této zeleni je možno pořádat pikniky nebo strávit přestávku v práci na venkovních cvičících strojích.

Více na www.pmoc.czPro více informací nás kontaktujte:

Tel: +420 234 370 200
E-mail: info-pmoc@praguemarina.cz
www.pmoc.cz

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
 
© 2001-2015 Lighthouse Services s.r.o., web&design /A\ www.graphica.cz

Liththouse Group
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace