marina island

Aktuality

10.04.2018
Projekt Marina Island zkolaudován
V případě Marina Island bylo hlavním cílem architektů harmonicky propojit dva rozdílné světy – svět řeky, klidu a přírody, na jedné straně, s rušným světem velkoměsta, zajímavých pracovních příležitostí a společenského života na straně druhé. Samotná výstavba probíhala s maximálním důrazem na kvalitu v každé fázi realizace. Výjimečná lokalita a kvalita jsou zárukou trvalé hodnoty bytů v Marina Island.
Marina Island nabízí tři kategorie bytů. Od komfortních bytů v typických podlažích přes „townhousy“ evokující bydlení v rodinné vile (soukromí, uklidňující výhled na řeku, prostorná zahrada, terasa s přípravou na vlastní bazén a soukromá garáž s přímým vstupem do bytu) až po luxusní „penthousy“ v nejvyšších patrech (pohled na město z ptačí perspektivy a maximální soukromí).
Samotné byty jsou však jen jednou součástí uceleného prostoru pro život, který mimo jiné zahrnuje i privátní zahradu, společenskou místnost určenou pro soukromé akce a oslavy, venkovní místo vyhrazené pro grilování a posezení s přáteli, podzemní hlídané parkoviště s myčkou aut, půjčovnu kol nebo čistírnu oblečení.

Seznam aktualit

30.06.2021
S hlubokou lítostí oznamujeme nečekaný odchod pana Wintersteina
S hlubokou lítostí oznamujeme nečekaný odchod pana Tomáše Tamira Wintersteina, generálního ředitele skupiny Lighthouse Group, významného developera, urbanisty a vizionáře a zároveň člověka s velmi lidským, podporujícím a čestným přístupem. Byl to skvělý člověk s velkým srdcem, budeme na něho s láskou a úctou vzpomínat.
13.04.2021
Prague Marina Nova - prodej zahájen
Dnes jsme zahájili prodej další etapy projektu Prague Marina v pražských Holešovicích - konkrétně projekt Prague Marina Nova.
03.03.2021
Samotestování COVID-19
Lighthouse Group začíná se samotestováním svých zaměstnanců.
14.12.2020
PF 2021
PF 2021
18.12.2019
PF 2020
02.05.2019
1. květen v Galerii Harfa
Galerie Harfa zpříjemnila návštěvníkům první květnový den milým překvapením.
25.04.2019
Galerie Harfa pomáhá
Galerie Harfa se stala jedním ze sponzorů sociálního automobilu pro Prahu 9.
19.11.2018
Marina Island nejlepším realitním projektem roku
Odborná porota zvolila Marinu Island nejlepším realitním projektem roku.
10.04.2018
Projekt Marina Island zkolaudován
Zbývající dvě budovy výjimečného developerského projektu na břehu Vltavy v pražských Holešovicích – Marina Island prošly úspěšně kolaudačním řízením. První tři budovy byly zkolaudovány již v červenci minulého roku. Projekt Marina Island, který navrhl architektonický ateliér Moshe Tzur Architects, zahrnuje pět budov s 343 byty o velikosti 1+kk až 6+kk. Developery projektu jsou skupina Lighthouse Group a Daramis, projektantem AED project a generálním dodavatelem stavební společnost Porr.
27.02.2018
Aministrativní budova SO14
Výstavba nové administrativní budovy v pražské Libni byla oficiálně zahájena 29. listopadu 2017 poklepáním na základní kámen. Nová desetipodlažní stavba u pražské O2 areny nabídne více než 30 000 m² administrativních prostor, rozsáhlé podzemní parkoviště, kavárnu pro nájemníky i veřejnost, dále lékárnu a jídelnu. Investory projektu jsou investiční skupiny KAPRAIN Group a Lighthouse Group.