Vinohradská 174

O společnosti

20
let na trhu

100.000
m2 kancelářských ploch

1.115
bytových jednotek

43.800
m2 obchodních prostor

5.000
parkovacích míst

11
dokončených projektů

Náš tým

Gil Romem

Generální ředitel

Zdeňka Lazarová

Finanční ředitelJindřich Vodička

Jednatel


Pavel Hradec

Ředitel obchodního centra Galerie Harfa


David Chlumecký

Business Development Manager


Petr Hradecký

Vedoucí oddělení inženýringu


Markéta Kaiserová

Asistentka generálního řediteleTamir Winterstein

Tamir Winterstein

Tamir Winterstein, zakladatel společnosti, byl rodákem z Bratislavy. V roce 1966 jeho rodina přesídlila do Izraele. Po studiu na elitní škole Technion pracoval jako stavební inženýr u developerů Group Israel a Geva Engineering a následně podnikal v realitách v Izraeli i za jeho hranicemi. V 90. letech začal rozvíjet své obchodní a developerské zájmy také v Praze, kde se v roce 2000 natrvalo usadil. Jeho život se bohužel uzavřel předčasně v červnu roku 2021, kdy měl před sebou ještě spoustu nerealizovaných plánů pracovních i soukromých. Z jeho inspirace a odkazu však budeme my čerpat ještě mnoho a mnoho let.


Podporujeme

Skupina Lighthouse během svého působení v České republice podpořila a podporuje spoustu zajímavých projektů a akcí. A protože jsme měli i naši vlastní jasnou představu, jak a komu bychom chtěli pomáhat, uspořádali jsme v roce 2013 první ročník benefiční akce s názvem Harfandění. Jedná se o výjimečný projekt, který již řadu let pomáhá znevýhodněným dětem v Klokáncích. Jeho unikátnost spočívá v tom, že může pomoci opravdu každý: stačí se akce aktivně zúčastnit!

Harfandění

Projekt benefiční akce Harfandění pořádáme každoročně v září v Galerii Harfa. Harfandění předčilo veškerá očekávání a stalo se tradicí, která významně pomáhá dětem v Klokáncích. Spoluorganizátorem akce je již od samého počátku v roce 2013 Městská část Praha 9.

pro radost
Harfandění | Benefiční akce
Harfandění | Benefiční akce
Harfandění | Benefiční akce
Harfandění | Benefiční akce
Harfandění | Benefiční akce


pro radost
Ladislavův park | Relax zóna

Ladislavův park

Dalším naším vlastním projektem bylo vybudování relaxační zóny Ladislavův park na břehu Vltavy v Holešovicích. V roce 2005 provedla skupina Lighthouse parkové úpravy na břehu řeky Vltavy u administrativní budovy Lighthouse Vltava Waterfront Towers a pro veřejnost otevřela relaxační zónu s beachvolejbalovým hřištěm Ladislavův park.


Podporujeme ale i kulturní akce a aktivity, jako například vznik filmu Fotograf nebo rekonstrukci městské knihovny na Praze 7. V neposlední řadě nám je blízký i svět sportu, kdy se nám v roce 2015 podařilo rozjet oficiální zónu pro fanoušky při Mistrovství světa v ledním hokeji v Praze. Už několikátou sezónu spolupracujeme s HC Kobra Praha a HC Sparta Praha a podporujeme mládežnický hokej. Každoročně sponzorujeme galavečer bojových sportů Heroes Gate, jsme i partnerem sportovních her Eurohry Doksy nebo závodu plachetnic Lighthouse Cup na Máchově jezeře. Podporujeme i projekty v zahraničí, jako je Taglit-Birthright. V současné době se podílíme i na vzniku co-workingového centra The 925.

pro radost
Heroes Gate | Galavečer bojových sportů
MS v ledním hokeji | Fan zóna
MS v ledním hokeji | Fan zóna
Eurohry Doksy | Závod plachetnic
Lighthouse Cup | Závod plachetnic